Skotsko

20. – 29. června 2017
  • Délka pobytu: 10 dnů
  • Charakteristika: degustační
  • Datum: 20.–29. 6. 2017
Sdílet:

Informace o zájezdu

Pokud máte rádi nádhernou přírodu, jedinečné hrady, historické objekty, malá pitoreskní městečka a vynikající skotskou single malt whisky, je pro vás tato cesta jedinečnou možností seznámit se s nádhernými a málo navštěvovanými kouty jedné z nejkrásnějších zemí Evropy.

Společně navštívíte jednu z největších skotských pevností – Stirling Castle, seznámíte se s krásou Trossachs, kterou opěvovali již romantičtí básníci a malíři. Prozkoumáte zákoutí skotských Highlands a ostrovů. Budete mít možnost si vychutnat jedinečnou atmosféru městečka Pitlochry a jeho okolí a samozřejmě se společně projdete po proslulé Royal Mile v Edinburghu, která spojuje pevnost Edinburgh Castle a královskou rezidenci Holyrood House. Ale v první řadě se seznámíte s nejznámějšími skotskými palírnami a ochutnáte nejlepší skotské single malt whisky. 

SLÁINTE MHATH!  Na zdraví!

Atraktivity cesty:

  • Ochutnávka vynikajících skotských whisky z ostrova Islay a dalších oblastí Skotska
  • Pohodlné cestování v komfortních minivanech se zkušeným průvodcem
  • Návštěva slavného Stirling Castle, přezdívaného "klíč ke Skotsku", historického centra Edinburghu nebo zámku Blair Atholl
  • Průjezd dechberoucí krajinou skotských Highlands
  • Ubytování v 3-4* s tradiční skotskou snídaní

Více informací a kompletní program naleznete ZDE

A pro ještě více informací, nám napište E-MAIL

 

 

Další cesty:

Kanada

Kanada, to jsou nekonečné lesy a prérie, divoká příroda plná vodopádů a smaragdových jezer, ale také členité pobřeží s nepřehlednými fjordy nebo i deštnými pralesy. Vydejte se s námi na putování po této rozmanité zemi.

Muzikál Divo Nerone v Římě

Všechny cesty vedou do Říma. Vydejte se s námi na jedinečnou čtyřdenní cestu do “věčného města“, jejímž cílem je fascinující muzikálové představení, které je naprostým světovým unikátem. Muzikál Divo Nerone “Opera Rock“ se odehraje pod širým nebem, uprostřed Fóra Romana s majestátním Koloseem v pozadí.