Tajemná Barma

16.-28.11.2017
  • Délka pobytu: 13 dní
  • Charakteristika: poznávací
  • Datum: 16.-28.11.2017
Sdílet:

Informace o zájezdu

Barma je prastarou kulturní zemí, kde najdete několik set tisíc stúp, mnohé přes tisíc let staré a pokryté tunami zlata, dřevěné kláštery, zlaté sochy ozdobené desítkami diamantů a rubínů. Je to země, kde jsou hory vysoké přes 5 000 metrů, hluboké horské lesy, i pralesy s divokou zvěří, kde vědci dosud nacházejí nové druhy savců. Jsou tu řeky nespoutané přehradami, pusté ostrovy a kilometry prázdných pláží. Horská pásma s vesnicemi národnostních menšin a příjemná města i vesnice, ve kterých se zastavil čas a kde cestou budete potkávat neuvěřitelně příjemné, a i přes velkou chudobu, poctivé a slušné lidi, kteří si, díky silnému náboženskému cítění a dlouhé izolaci země, zachovali svou starou kulturu a tradice. Myanmar patří dodnes mezi nejtajemnější země světa. 

V roce 1989 byla Barma přejmenována na Union Myanmar, název Myanmar užívali původní obyvatelé dávno před tím, než ji Britové nazvali Barmou. Od roku 2012 tato země prošla mnoha zásadními změnami. Ze země izolované před vnějším světem, kde jste potkali jenom málo cizinců, se stala velmi vyhledávaným cílem turistů z celého světa, jejichž počet meziročně narostl desetkrát.

TEĎ JE ZKRÁTKA IDEÁLNÍ ČAS NAVŠTÍVIT MYANMAR.

Atraktivity cesty

  • stále ještě velmi neobjevená země, která se světu otevřela teprve nadávno
  • tisíce let staré kulturní dědictví
  • fascinující příroda 
  • pohodlný let se společností Emirates s pouhým jedním přestupem
  • velmi kvalitní ubytování a bohatý program
  • česky mluvící průvodce

Více informací a kompletní program naleznete ZDE

 A pro ještě více informací, nám napište EMAIL

 

Další cesty:

Skotsko

Vydejte se s námi ochutnat SKOTSKO a „prodegustujte“ se 10ti denním programem v pohodlí osobních automobilů a s péčí těch nejlepších průvodců. SLÁINTE MHATH!!! Na zdraví!

Kanada

Kanada, to jsou nekonečné lesy a prérie, divoká příroda plná vodopádů a smaragdových jezer, ale také členité pobřeží s nepřehlednými fjordy nebo i deštnými pralesy. Vydejte se s námi na putování po této rozmanité zemi.

Muzikál Divo Nerone v Římě

Všechny cesty vedou do Říma. Vydejte se s námi na jedinečnou čtyřdenní cestu do “věčného města“, jejímž cílem je fascinující muzikálové představení, které je naprostým světovým unikátem. Muzikál Divo Nerone “Opera Rock“ se odehraje pod širým nebem, uprostřed Fóra Romana s majestátním Koloseem v pozadí.